""
""

Kompjuter blokirao prvo poluvreme, Švajcarac i Slovenci ugasili Veronu u drugom (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sre. 25.10.17. | 20:25

Maldi Kean se ispromašivao, Veronezima se ne piše dobro...

Atalanta na nivou iz prošle sezone kada je bila najprijatnije iznenađenje sezone, Verona na nivou iz pretprošle kada je bila najveće razočaranje Serije A. Ako ovako nastave, Atalanta će se opet boriti za Evropi, a Verona će opet nazad u Seriju B. Sjajnom igrom u drugom poluvremenu, Atalanta je deklasirala Veronu sa 3:0 i podsetila koliko je razlika u kvalitetu...

Drugo poluvreme je obeležila dobra igra domaćih, a prvo ideo tehnologija. Prvo je VAR poništio gol Frojlera, da bi potom poništio i pogodak maldog Veroninog napadača Mojzea Keana. Inače, tinejdežr na pozajmici iz Juventusa se propisno ispromašivao večeras i pokazao je da još zelen za izazove Serije A.

Verona je preko njega i Ćerćija imala šanse za vođstvo, ali kada ih nije iskoristila i usledila je kazna. Švajcarski vezista Remo Frojler igra u velikoj formi i posle poništenog gola u prvom poluvremenu, stigao je do regularnog u drugom. Ubacio se iz drugog plana i bio nemilosrdan kada je izašao pred Golinija. Potom je devet minuta kasnije dodao do Iličića koji u svom stilu sa distance pogodio ugao mreže za 2:0. Na kraju je Iličićev zemljak Kurtić stavio tačku na ubedljiv trijumf Boginje.

Atalanta se opet približava Evropi u kojoj ove sezone na sjajan način predstavlja Italiju, a Veroni se crno piše sa ovakvom igrom. Baš kao i pre dve godine...

Inter - Sampdorija 3:2 (2:0)