"Di Natale i dalje gazi"

Katastrofalna procena golmana Sepea koštala Empoli, Di Natale nastavlja da rešeta (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 26.01.15. | 21:00

Golman domaćih poklonio pobedu Zebrama...

Di Natale i dalje gaziUdineze se konačno izvadio iz blata u koje je upao sredinom decembra. Crno-beli su savladali Empoli rezultatom 2:1, Empoli koji je i sam u velikoj krizi i čeka ga velika borba za opstanak.

Ko drugo do Antonio Di Natale je otvorio utakmicu golom u 19. minutu. Sjajno je natrčao na centaršut Alana i glavom sa nekih desetak metara prosledio loptu u levi donji ugao golmana Empolija.

Empoli je tokom čitave utakmice bio bolji rival. Domaći su napadli, kontrolisali posed lopte i imali više od igre celih 90 minuta, ali nisu uspeli da dođu i do pobede. Ponadali su se sigurno posle izjednačenja, kada je Saponara sa bele tačke doneo poravnanje Empoliju. Danilo, štoper Udinezea je nespretno reagovao i omogućio domaćoj ekipi da pre poluvremena, u 37. minutu dobije veliku motivaciju pred odlazak na odmor.

Ipak, već početkom drugog dela, Silvan Vidmer je prošao po dedsnoj strani, centrirao a lopta je završila u golu Empolija! Ostali su u čudu svi na terenu, na tribinama, pored TV ekrana. Golman Empolija, Luiđi Sepe je samo pogledom ispratio loptu koja se od stative odbila u gol njegove ekipe. Potpuno neshvatiljva reakcija, koštala je Empoli bodova, a Udinezeu donela veliku radost.