"Antonio di Natale"

Di Natale opalio pet hitaca upozorenja golmanima Serije A: Grande Toto petostruki strelac u kupu Italije

Vreme čitanja: 1min | ned. 24.08.14. | 23:34

Veteran Udinezea sam srušio Ternanu i najavio novu odličnu sezonu

Antonio di NataleSvakog leta isto pitanje – može li Antonio di Natale opet da iznese sezonu Udinezea? Ovog puta napadač nije sačekao početak lige već je u trećoj rundi kupa Italije uputio upozorenje odbranama Serije A.

Veteran je postigao pet golova u pobedi Udinezea nad Ternanom – 5:1 (3:1) i  najavio da će i u sledećoj sezoni biti strah i trepet protivničkih ekipa, iako ima 36 godina.

Italijan je u 19. minutu počeo svoju predstavu, deset minuta kasnije je postigao sledeći gol, usledio je počasni Ternane, a već u 43. minutu je kompletirao het-trik.  Četvrti gol je pao u 75. minutu, a poslednji šest minuta kasnije.

Nema sumnje da i dalje ima baruta u nogama ovog veterana.