""
""

Neće Bijelsa još dugo...

Vreme čitanja: 2min | sub. 16.09.17. | 22:02

Lil opet izgubio i nije dao gol, Nant sa Ranijerijem stigao do treće pobede u poslednja četiri kola...

Neće Marselo Bijelsa još dugo biti na klupi Lila ako pod hitno nešto ne promeni i njegov tim ne počne da dobija! Krenulo je ubedljivim trijumfom protiv Nanta u prvom kolu, a onda sve razočarenje za razočarenjem i svega jedan postignut pogodak u pet utakmica. Večeras, Bijelsa i njegovi momci pognuli su glavu pred Genganom - 0:1

Argentinski stručnjak sproveo je pravu malu revoluciju kada je došao, oterao pola tima i u pojačanja uložio za francuske prilike ogromnih 65.000.000 evra, pa sve to dodatno komplikuje njegovu poziciju. Date su mu, dakle, odrešene ruke, a šta je dobijeno zauzvrat? Četiri boda u šest utakmica i mesto u zoni ispadanja.

Lilu je danas presudio veteran Etjen Dido u trećem minutu nadoknade vremena. On je ušao sa klupe u 64. minutu...

I kao što je Bijelsi krenulo dobro, pa se nešto "pokvarilo", kod druge velike trenerske zverke Lige 1 situacija je obrnuta. Klaudio Ranijeri počeo je s dva poraza, a onda nanizao deset bodova iz četiri utakmice. Poslednji pred tvorcem najvećeg čuda Premijer lige pao je Kaen - 1:0. Gol odluke postigao je 25-godišnji Brazilac Andrej Žiroto

I u preostala dva večerašnja susreta - minimalci. Sent Etjen je u gostima tukao Dižon, a Monpelje je bio bolji od Troe.

LIGA 1 - 6. KOLO

Tuluz - Bordo 0:1 (0:0)