
Parni valjak i Niš u odbojkaškoj plej-aut bici
Vreme čitanja: 2min | uto. 10.04.18. | 11:35
Partizan je poveo u Nišu pobedom od 3:0, da bi južnjački odbojkaši u Beogradu slavili sa 2:3! Za danas je zakazana treća partija
Južnjačko iskustvo, poguralo je Niš u drugom meču odbojkaškog plej-auta! OK Niš je u Beogradu bio bolji od Partizana sa 2:3, što je Parni valjak vratilo na nultu tačku pošto je u prvom meču na bilo 0:3 za tim iz prestonice. Za danas je zakazana treća od ukupno četiri partije ovog takmičarskog para, što vuče na tipovanje, koje treba da ukaže ko će povesti sa 2:1 u plej-aut bici.
Sudeći po onome što izjavljuje trener Nišlija, Dragan Svetozarević, južnjaci se nadaju da će Partizanu stati na rep. Naime, strateg večerašnjeg domaćina zadovoljan je napadom, i smanjenim brojem grešaka. Zato veruje da je u hali Čair sve na njima.
„Mladi igrači su izdržali pritisak uz pomoć iskusnih, Stojkovića i Stojića. Imali smo vođstvo od 2:0, kao i meč loptu u četvrtom setu, ali smo popustili... Imali smoi nerava, a odlučilo je naše preligaško iskustvo“, ocena je Svetozarevića koji je ruku na srce imao u rukavu i Davida Kovača, igrača koji je statistički najboljim koeficijentom u prijemu lopte i u napadu.
Izabrane vesti
Zbog svega toga, Partizanu će večeras zasigurno biti teško da povede, budući da su se Nišlije okuražile. Zbog toga David Kovač tvrdi da je otvaranje druge utakmice, ali i krajnji ishod motiv više da se u Čairu uz pomoć domaće publike krene na pobedu.
Utakmica između Niša i Partizana počinje u 17.00.
Vreme | RB | Liga | Meč | Tip | Kvota |
---|---|---|---|---|---|
Uto 17:00 | 8402 | SR1PT | Nis - Partizan | ki 1 | 1,70 |
Ukupna kvota1,70
|
Superliga Srbije - plej-aut
17.00 (1,70) Niš – Partizan (2,03)
* Kvote su podložne promenama
FOTO: MN Press