
Zvezda pustila u prodaju karte za Suduvu: Sever 600 dinara
Vreme čitanja: 1min | pet. 20.07.18. | 13:40
Kako i gde do ulaznica za meč drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona
U utorak, 24. jula, Crvena zvezda će igrati prvu od dve utakmice u okviru drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Gost na stadionu „Rajko Mitić“ biće litvanska Suduva koja je načinila iznenađenje u prvom kolu eliminisavši favorizovani Apoel sa Kipra.
Karte za ovu utakmicu biće puštene u prodaju već danas. Uporedo za prodajom karata za Dinamo, na jednoj od blagajni prodavaće se i karte za Suduvu. Tokom narednih dana, radno vreme blagajni biće sledeće:
Izabrane vesti
Subota: 10 – 16 časova
Ponedeljak: 10 – 18 časova
Utorak: 10 – 20:30 časova
Najfetnija ulaznice su 600 dinara koliko treba izdvojiti za severnu tribinu. Istok staje 600, istok 1000, a zapad 1200 dinara.
Karte će biti puštene u prodaju i preko interneta.Utakmica između Crvene zvezde i Suduve počeće u 20 časova i 30 minuta.