Zablistao Marko Lazetić - dva lagana komada, pa majstorija za het-trik (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 06.11.22. | 13:53

I sve to za manje od sat vremena...

Nakon što je postigao golove protiv zagrebačkog Dinama i RB Salcburga, a mladi tim Milana osvojio prvo msto u svojoj grupi Uefine Lige mladih, talentovani srpski napadač Marko Lazetić (18) upisao se prvi put ove sezone i u Primaveri. I to ne jednom, nego tri puta.

Za manje od sat vremena nekadašnji centarfor Crvene zvezde postigao je het-trik protiv Atalante, u ubedljivom trijumfu - 4:0.

Prvi gol Lazetić je postigao u 21. minutu. Tada je povisio rezultat na 2:0. Drugi put mrežu je zatresao nepunih 15 minuta kasnije, da bi u 78. stavio tačku najlepšim detaljem na meču.

Golu je prethodilo pokazivanje 'žive sile' rivalu kog je držao na ramenu, potom se okrenuo i kao iz topa tukao levom.

Lazetić je ove sezone za mladi tim Milana odigrao šest utakmica i postigao pet golova.