Visla šokirala Lehiju, što je loša vest za Zvezdu

Vreme čitanja: 1min | pon. 11.03.19. | 20:59

Timu iz Gdanjska se istopila prednost na dva boda u odnosu na Legiju

Kriza je uhvatila Lehiju! Baš sada, kad joj vreme nije, kada je napravila bodovnu prednost ispred Legije. Tim iz Gdanjska je u 25. kolu prvenstva remizirao sa Vislom iz Plocka, pretposlednjim timom na tabeli i time je spustio prednost u odnosu na Legiju na samo dva boda – 1:1.

I do tog boda Lehija je morala debelo da se preznoji. Gosti su poveli golom Urige u 52. minutu, ali su devet minuta kasnije ostali sa igračem manje, pošto je isključen Kusvik.

Lehija je do izjednačenja došla u 77. minutu i to iz penala, koji je iskoristio Flavio Pajsao.

Novi remi ekipe iz Gdanjska i razlika od samo dva boda u odnosu na Legiju, nisu dobra vest ni za Crvenu zvezdu. Srpskom prvaku nikako ne bi odgovaralo da klub iz Varšave osvoji titulu, jer bi mogao da izgura crveno-bele sa liste nosilaca u 2. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.