Poklon za Kluž, FCSB ostao bez dva boda (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 02.03.19. | 19:59

Voluntari odoleo posrnulom gigantu

Bukurešt se nije poklonio igračima FCSB, Bukurešt je poslao sjajne vesti pravo za Kluž. Posrnuli gigant doživeo je šokantnu seču bodova pošto je na gostovanju Voluntariju u komšiluku dozvolio da se utakmica završi rezultatom 2:2 (2:1).

Kluž sada ima zlatnu priliku da trijumfom nad Sepsijem na svom terenu ode na pet bodova više i uoči plej-ofa ima kakvu-takvu prednost u šampionskoj trci.

Izabrane vesti

FCSB je baš podbacio. Imao je gol prednosti već posle 14 minuta posle gola Tanasea sa bele tačke, ali je do poluvremena Voluntari uspeo da se izdigne iz pepela, uzvrati udarac i okrene rezultat što je mnoge iznenadilo. Prvo Armas, onda i Kapatana, Voluntari je na petnaestominutni odmor otišao sa golom prednosti, što je garantovalo neizvesnu borbu do poslednjeg sudijskog zvižduka.

FCSB jeste napadao, ali je na kraju uspeo samo do gola vrednog boda. Hora je uspeo da probije barijeru domaćina na otvaranju drugog poluvremena, a na kraju je FCSB još i dobro prošao jer je Tešeira u 81. minutu morao ranije pod tuš zbog drugog žutog kartona, što fudbaleri Voluntarija nisu uspeli da iskoriste.

RUMUNIJA 1 - 26. KOLO:

Petak

Dinamo Bukurešt - Konkordija 2:1 (1:0)
/Papazoglu 39, Soresku 67 – Rapotan 69/

Subota

Gaz Metan - Kalaraši 0:0

Voluntari - FCSB 2:2 (2:1)
/Armaš 28, Kapatana 45+1 – Tanase 14 penal, Hora 48/

Nedelja

16.00: (1,90) Hermanštat (3,35) Poli Jaši (4,40)
16.00: (3,15) Vitorul (2,90) Botošani (2,40)
19.00: (1,55) Kluž (3,70) Sepsi (7,25)

Ponedeljak
19.00: (1,80) Krajova (3,40) Astra (5,00)

NAPOMENA: Kvote su podložne promenama


Izabrane vesti / Najveće kvote


Ostale vesti


Najviše komentara