Pantić: Imamo problema, nisam zadovoljan...

Vreme čitanja: 1min | čet. 26.07.18. | 23:28

Drugačije razmišlja Suma...

Svesni su crno-beli da nisu zadovoljili navijače u večerašnjem meču, Međutim, Parni Valjak je ispunio cilj. Tim Miroslava Đukića je pobedio Trakaj bez primljeno gola (1:0) i na dobrom je putu da obezbedi plasman u treće kolo.

A tamo će morati da odigra mnogo kvalitetnije i zrelije.
„Nismo igrali kako se od nas očekivalo i kako smo zamisili. Znali smo da će se povući. Na kraju su mogli da nas kazne iz kontri. Srećom – nisu. Imali smo sreće da damo gol na vreme. Zadovoljan sa rezultatom, ne i igrom. Imamo problema, ni u Surdulici nismo odigrali kako znamo“, poručio je Danilo Pantić.

Izabrane vesti

Nešto drugačije je rezonovao Sejduba Suma.
„Mislim da je dobra pobeda za nas, jer nismo primili gol. Mislim da nismo uspevali da pronađemo put do gola i da realizujemo šanse koje smo stvarali. Kada smo dobili igrača vise napali smo jos više. Imamo problem sa realzacijom, ali to je sve deo fudbala, dobro je da smo pobedili. Moramo da radimo na tome da pronađemo prostor i iskoristimo ga u drugoj utakmici“, dodao je Suma.  

(Foto MN Press)


tagovi

Danilo Pantić

Izabrane vesti / Najveće kvote


Ostale vesti


Najviše komentara