©Printscreen

Lazetić promešao Zagrepčane i golom overio pobedu Milanovih bisera (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sre. 14.09.22. | 17:00

Srpski napadač lepim golom ukrasio pobedu mladih Rosonera (3:0) nad Zagrepčanima

Biseri Milana napravili su lepu uvertiru Rosonerima pred duel sa Dinamom iz Zagreba savladavši talente hrvatskog šampiona u Ligi šampiona za omladince, a gol za konačnih 3:0 postigao je srpski napadač Marko Lazetić.

Italijanski klub je poveo već u 26. minutu golom El Hilalija koji je u 45. minutu dopisao i asistenciju za Traorea te je praktično pred odlazak na odmor bilo moguće naslutiti epilog.

U završnici utakmice, odnosno u drugom minutu nadoknade, tačku na suret je stavio Lazetić koji je iskoristio odlično ispucavanje golmana Nave, nadmudrio Katinića i matirao golmana Dinama.

Srpski centarfor koji je u Milan stigao zimus uz obeštećenje od 4.000.000 evra, ostao je u senci u prvom timu, te je šansu dobio među juniorima i vrlo brzo potvrdio potencijal koji je nagovestio u Ljutice Bogdana.