Fagani sudi meč Srbije i Brazila!

Vreme čitanja: 2min | pon. 25.06.18. | 15:08

Određen arbitar za meč trećeg kola

Feliks Brih je ružna prošlost, budućnost nam kroji Alireza Fagani!

Iranski arbitar je određen za delioca pravde na meču Srbija - Brazil koji odlučuje o plasmanu u osminu finala na Mundijalu u Rusiji.Njemu će to biti drugi meč na prvenstvu. Prethodno je delio pravdu na duelu Nemačke i Meksiko u prvom kolu grupe F. I odradio posao prilično dobro... Dozvoljava nešto oštriju igru i ne svira svaki kontakt. U haotičnom početku meča između Meksika i Nemačke, kada je sve prštalo od duela, se snašao vrlo dobro i bio uvek blizu događaja. 

Izabrane vesti

Ne daje kredit na ime, pa je tako u jednoj situaciji iznervirao Tonija Krosa. Nemac je tražio nekan kontak i pao. Očekujući da će mu svirati faul, uhvatio je loptu rukama, ali je Iranac dosudio igranje rukom i dao loptu Irancima. Kros je bio besan i uneo mu se u lice, a Fagani ga je samo odgurnuo?! Pokazao je četiri žuta kartona, po dva na obe strane i oba su bila zaslužena. Humels i Miler su požuteli zbog faulova, a Meksikanci Moreno i Lozano zbog odugovlačenja. 

Reč je o možda i najboljem azijskom sudiji. Sudio je finale Lige šampiona Azije, finale SP za klubove, finale Kupa Azije i finale Olimpijskih igara. Dakle, četiri velika događaja. Prošlog leta je sudio polufinale Kupa konfederacija između Čilea i Portugalije kada je razbesneo Čileance jer im nije dosudio penal, a nije želeo ni da pregleda situaciju putem VAR tehnologije. 

(FOTO: Action images)


tagovi

Rusija2018

Izabrane vesti / Najveće kvote


Ostale vesti


Najviše komentara