
Dade ga Lazar Marković za Liverpul (VIDEO)
Vreme čitanja: 1min | čet. 19.07.18. | 22:38
Bio je strelac u prijateljskom meču protiv Blekburna u pobedi od 2:0
Liverpul je igrao prijateljski meč protiv Blekburna i dobio ga je s 2:0, a strelac za Redse bio je Lazar Marković! On je ušao u drugom poluvremenu kada je Jirgen Klop promenio ceo tim, a uspeo je da pogodi mrežu Blekburna u 63. minutu.
Bila je to oduzeta lopta na sredini terena, Marković je primio loptu negde na ivici šesnaesterca i onda dobrim udarcem pogodio mrežu za vođstvo Liverpula.
Izabrane vesti
Ovo je bila poslednja utakmica Liverpula na Ostrvu pre odlaska na turneju po SAD-u. Videćemo da li će tamo biti Markovića koji se ovoga leta povezivao sa odlaskom u Olimpijakos, a pominjali su se i Udineze i Fenerbahče.
Ko zna, možda bi ovim dobrim golom mogao da kupi poverenje kod Jirgena Klopa.
Marković je prešao u Liverpul 2014. godine, a od tada je bio na pozajmicama u Fenerbahčeu, Sportingu, Halu i Anderlehtu prošle sezone.
Markec ima ugovor sa Liverpulom do juna 2019. godine, a nedavno je istakao nezadovoljstvom odnosa Redsa prema njemu prilikom transfer-pregovora sa drugim klubovima.
Da je imao više ovakvih poteza kada je stigao u Redse, verovatno bi se drugačija pesma pevala...