Crno-beli igraju u subotu, ne može da se gleda
Vreme čitanja: 1min | čet. 06.09.18. | 14:49
Provera uoči nastavka Superlige
Pauzu u terminu namenjenom reprezentativnom fudbalu Partizan će prekratiti – kontrolom. Kao što je i najavio, šef stručnog štaba Zoran Mirković zakazao je test utakmicu sa filijalom Teleoptikom. Meč je na programu u subotu, ali će, prema najavama iz kluba, biti zatvorenog karaktera, te na tribinama Sportskog centra „Zemunelo“ neće moći da budu ni navijači, ni novinari.
Duel je predviđen kao svojevrsna priprema za nastavak Superlige, u kome crno-bele najpre očekuje gostovanje novosadskom Proleteru (15. septembar), odloženi duel sa Radom (19. septembar) i 158. večiti derbi sa Crvenom zvezdom (22. septembar).
Izabrane vesti
Partizan će na ovoj proveri igrati u krnjem sastavu, s obzirom da mu nedostaje čak deset reprezentativaca. Danilo Pantić i Svetozar Marković su u mladoj selekciji Srbije, Zlatan Šehović i Jovan Kokir u omladinskoj, Marko Janković, Nebojša Kosović i Aleksandar Šćekić su sa Crnogorcima, Goran Zakarić u timu Bosne i Hercegovine, Sejduba Suma u Gvineji, a Rikardo Gomeš u selekciji Zelenortskih Ostrva.
FOTO: Star sport