Bajern stavio tačku: Levandovski za 200.000.000 evra? Ne!
Vreme čitanja: 1min | ned. 10.06.18. | 23:40
Zahavi pokušava da ga odvede, ali neće to ići tako lako s Bajernom...
Otkako je Robert Levandovski prekinuo saradnju sa dugogodišnjim agentom Cezarijem Kuharskim i potpisao ugovor za kontroverznog menadžera Pinija Zahavija, fudbalska Evrope bruji o njegovom velikom transferu tokom letnje pijace.
Poljak želi da napusti Bajern zbog čega je i započeo saradnju sa Zahavijem, ali to neće ići baš tako lako kako su zamislili... Bajernov predsednik Uli Henes je večeras oštro demantovao da su Bavarci spremni da prodaju Levandovskog ako neko ponudi 200.000.000 evra za njega što se provlačilo po medijima.
„Cena od 200.000.000 evra je glupost! Robert neće biti prodat i igraće za nas naredne sezone. Tačka“, rekao je Henes medijima na meču Bajerna i Albe u košarkaškom prvenstvu Nemačke.
Izabrane vesti
Istovremeno, Bild piše da je Zahavi kontaktirao Real Madrid, Mančester Junajted, PSŽ i Čelsi ponudivši im Levandovskog. Murinjo ga je odmah odbio, dok u Pari Sen Žermenu imaju druge prioritete i nisu sigurni da mogu ovog leta da realizuju transfer Poljaka zbog finansijskog fer-pleja.
Real Madrid je zainteresovan ali ne po svaku cenu. Čelsi je klub u kojem Zahavi ima veliki uticaj na Abramoviča, ali teško da bi prekršio pravila klupske politike i platio ogroman novac za igrača koji uskoro puni 30 godina.
Kako stvari stoje, Levandovski i Zahavi će morati da se pomire da od transfera nema ništa...
(FOTO: Action images)