Bainović u Poljskoj

Vreme čitanja: 1min | sre. 26.06.19. | 16:29

Potpisao je za Gornik do 2022. godine

Filip Bainović je postao novi igrač Gornika iz Zabžea. Kako pišu tamošnji mediji, ovaj 23-godišnji fudbaler će nastaviti karijeru u toj zemlji i potpisao je trogodišnji ugovor sa Gornikom. Dakle, igraće tamo do 2022. godine.

Ukupno je četvrti igrač koji je pojačao Gornik ovog leta, ali prvi inostrani.

Izabrane vesti

Bainović je prošle sezone igrao na pozajmici u Radu iz Crvene zvezde. Radi se o defanzivnom vezisti koji nije dobio pravu šansu u crveno-belom tokom priprema prošlog leta.

Gorniku ga je preporučio Vuk Sotirović koji je u karijeri igrao u Poljskoj.
"Filip je mlad, talentovan dečko. Dobre igre su ga dovele bile i do Crvene zvezde. Zvezda se plasirala u Ligu šampiona, tako da mlađi igrači nisu nažalost mogli da dobiju više prilike, tako da je raskinuo ugovor i vratio se u Rad gde je igrao redovno", rekao je Sotirović.

Gornik ga je i zvanično promovisao u svog igrača tako da ćemo pratiti njegov razvoj u poljskom fudbalu.

FOTO: Star Sport


Izabrane vesti / Najveće kvote


Ostale vesti


Najviše komentara