""
""

SPEKTAKULARNI RUSI: Policajci stavili lisice Anžiju

Vreme čitanja: 1min | ned. 21.04.13. | 18:36

Lomićev Dinamo odigrao spektakularan meč i izborio 3:3 protiv skupocenog Hidinkovog tima

Zenit se još i nekako umešao u trku za titulom - Anži nema šanse da do nje dođe. Skupoceni sastav iz Dagestana imao je dva gola prednosti protiv Dinama, ali su Moskovljani u još jednoj spektakularnoj utakmici uspeli da uzvrate i zakinu četu Gusa Hidinka za dva boda – 3:3.

Policajci su bolje otvorili susret na Anži Areni, poveli golom Noboe, ali se domaćin pogotkom Mubaraka Busufe samo tri minuta kasnije vratio u igru. Napadi od starta drugog poluvremena urodili su plodom, pasu Žirkov i Eto doneli opipljivu prednost trećeplasiranom timu Premijer lige, koga je od bitke za prvu poziciju definitivno odvojila loša igra odbrane. Gatagov je na pas Džudžaka smanjio na 2:3, a Kevin Kuranji ukrasio još jednu spektakularnu utakmicu u Rusiji.

Marko Lomić je odigrao 90 minuta u dresu Dinama.