""

Biće Napoli baš dobar! Milik proveo južnjake kroz Veronu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 19.08.17. | 22:25

Lagano je ekipa Mauricija Sarija upisala trojku na stadionu Bentegodi - 3:1

Juventus je prvi potegao, a ekspresno je stigao odgovor Napolija. Glavni konkurent Stare dame u borbi za titulu prvaka Italije, pobedio je na gostovanju Veroni sa 3:1 u prvom kolu Serije A.

Dobru igru pružili su igrači Maurisija Sarija, osim u samoj završnici kada su imali 10 fudbalera na terenu zbog isključenja Elseida Hisaja.

Napolitanska teška artiljerija proradila je već u prvom poluvremenu, kada su gosti sa dva gola širom otvorili vrata pobede.

Doduše, malo su Napoliju pomogli i domaći. Tačnije, Samuel Suprajen koji je u 32. minutu zatresao sopstvenu mrežu. Sedam minuta kasnije na scenu je stupio tandem Insinje - Milik. Prvi je asistirao, a drugi postigao gol za 2:0.

Sve dileme definitivno je otklonio Fauzi Gulam u 62. minutu, a počasni gol za Veronu dao je Đampaolo Pacini iz penala.

U samoj završnici utakmice na stadionu Mark Antonio Bentegodi ekipa Verona je imala još dve solidne prilike da iskoristi brojčanu prednost i učini utakmicu zanimljivijom, ali se mreže ipak više nisu tresle.