(©Starsport)

Šerifova peta rezervisana za Kragujevčane (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 12.05.24. | 19:16

Napadač Crvene zvezde pogodio na identičan način kao pre dva meseca takođe protiv Radničkog

Izgleda da je Šerif Endijaje posebno motivisan kada igra protiv Radničkog iz Kragujevca. Pre mesec dana u pobedi Crvene zvezde sa 5:0 dao je dva gola, a to je ponovio i u prvom poluvremenu današnjeg okršaja. Ono što je posebno interesantno, jeste da je pogodak iz 19. minuta identičan onom iz 20. u prethodnom okršaju ovih timova: petom, na asistenciju Srđana Mijailovića.

Ovaj put Kragujevčani su imali odgovor, pošto su preko Vasilija Đurića uspeli da izjednače u 26. minutu, ali je Šerif ponovo bio precizan u 29. I u martovskom okršaju dao je dva vezana gola, samo tada za 2:0 i 3:0. Nakon današnjeg drugog za senegalskog napadača na 3:1 je povisio Hvan u 35. minutu, ali je Sali Vižđi u 38. pokazao da Šumadinci ovaj put nisu došli u Beograd na šuterski trening domaćina. Sjajno prvo poluvreme na stadionu Rajko Mitić.

Ovako je bilo u prvom poluvremenu današnje utakmice...