Aldo Kalulu (©MN Press)

Partizanova kontra i majstori Goh i Zahid za preokret na Rajku! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 09.03.24. | 18:20

Aldo Kalulu je strelac

Imala je Crvena zvezda više od igre u prvom poluvremenu, imala više nego dovoljno prilika da na poluvreme ode sa opipljivim vođstvom. Ali kada šanse ne koristiš po nepisanom fudbalskom pravilu stigne kazna.

Ovaj put u liku Alda Kalulua, koji je u 50. minutu krunisao brzu kontru Partizana i matirao Omrija Glazera za preokret i vođstvo crno-belih od 2:1. S tim da bi za pogodak u 172. večitom derbiju morao da plati večeru Jung Džun Gohu i Gajasu Zahidu.

Prvi je sjajno povukao loptu posle nerezonskog šuta Gelora Kange. Protnuo mu je zatim Goh loptu kroz noge, pretrčao dobrih 30 i kusur metara, pa mudro odrložio loptu do Zahida na levoj strani. A Zahid je zatim izabrao savšen trenutak i uposlio Kalulua.

Partizan je bio na konopcima. Ali Partizan vodi.